SASTANAK TERITORIJALNIH SPORTSKIH SAVEZA U BEOGRADU

Sportski savez Srbije i Savez za predškolski sport Srbije organizovao je sastanak u Beogradu sa teritorijalnim Sportskim savezima zainteresovanim za aktivnostima koje trebaju da se realizuju u 2024. godini. Sportski savez opštine Medveđa učestvovao je na sastanku zajedno sa predstavicima iz Lokalne samouprave opštine Medveđa i predškolske ustanove “Mladost” iz Medveđe i uzeo učešće u akciji “Liga malih šampiona” koja će biti realizovana zajedno sa predškolskom ustanovom “Mladost” kao i organizaciju takmičenja Seoskih igara Sportskog saveza Srbije.

RADNIČKE SPORTSKE IGRE OPŠTINE MEDVEĐA 2024

Sportski Savez i Turistička organizacija  opštine Medveđa  i ove godine organizovali su Radničke Sportske igre. Igre su se organizovane u sedam disciplina kako u muškoj, tako i u ženskoj kategoriji:  Fudbal, basket, odbojka, stonotenis, šah, pikado i cornhole.  Učestvovalo je osam ekipa i to:

1.  Lokalna samouprava
  2.  Policija
  3. Sportski Savez
  4. Indirektni korisnici
  5. Prosveta
  6. Rudnik
  7. S.B.R Gejzer
  8.  Privatnici

U generalnom plasmanu u muškoj kategoriji osvojila je ekipa “Prosveta” a u ženskoj kategoriji osvojila je ekipa “Privatnici”.